Naše společnost nabízí široké portfolio služeb v oblasti tisku, reklamy a propagačních předmětů.

On-line kalkulátor tisku

Zde si můžete snadno spočítat jednoduché tiskové zakázky. Pokud si se zadáním nevíte rady nebo je zakázka komplikovanější, neváhejte nás kontaktovat.

Kalkulace je pouze orientační a odpovídá pro většinu běžných požadavků. U zvláštních požadavků (zpravidla vysoká množství) upravujeme cenu individuálně a budeme Vás případně kontaktovat.

Pro kalkulaci tisku vizitek použijte kalkulátor na vizitky zde.

Tisk na počkání a tisk kusových zakázek

Tisknete na počkání? Když přinesu data na flešce apod. ?

Bohužel, na počkání netiskneme. Zcela výjimečně. Ani když "je to jen drobnost" - ty jsou totiž ve skutečnosti časově nejnáročnější. Pokud tedy přijdete s fleškou, data si stáhneme, ale počítejte s tím, že to přijde na řadu později. Přibližný odhad Vám samozřejmě sdělíme a pak případně pošleme SMS.


Přijímaná média k tisku

Vaší zakázku přijmeme na flash disku, přenosném disku nebo zaslanou e-mailem. Zásadně nepřijímáme data v telefonu anebo způsobem: "Já to mám v mailu, tak se mi do něj přihlašte a stáhněte si to a nějak si s tím poraďte, já to neumím..."


Drobné zakázky

Drobné, minimální, kusové a podobné zakázky (jeden, dva, pár listů) zhotovujeme paušálně za 50 Kč. To není v kalkulátoru zohledněno. Zákazník je o ceně drobné zakázky vždy informován předem.


KALKULÁTOR TISKU

Počet výtisků
Materiál
Formát
Barevnost(1)
Pocet bigu(2)
Laminace(3)
Cena celkem za ks (bez dph)
Cena celkem (bez dph)
Cena celkem (včetně dph)

(1) A/B: A = přední strana, B = zadní strana; 4 = plnobarevná, 1 = černobílá, 0 = bez potisku; např. 4/1 znamená přední stranu barevně, zadní černobíle
(2) Big je vyražená rýha (drážka) v silnějším materiálu, podle které se pak ohne. Lom je ohnutí bez rýhy.
(3)Nabízíme lesklou a matnou variantu


FAQ

Jak dlouho trvá výroba / tisk?

Většina tiskových zakázek se realizuje tentýž nebo následující den po zadání, za předpokladu, že jsou dodaná data správně připravena k tisku. Termín výroby se pak prodlužuje pokud nejsou. Někdy si poradíme sami, někdy je nutné zaslat nová data k tisku, o tom se s Vámi samozřejmě domluvíme.


Jak mám připravit data k tisku?

Ideální je dodat tiskové pdf, včetně ořezových značek a 2 mm spadávky. Hlavně se nesnažte zakázku vyřadit na arch, nijak nám to práci neulehčí, spíše naopak. Pokud neumíte připravit tiskové pdf, dodejte co umíte, však si nějak poradíme :-)


Co je to spadávka?

Viz první odkazy na google (nejlépe obrázky), je to tam velmi dobře popsané.


Kdy si můžu zakázku vyzvednout? Pracujete o víkendu?

V sobotu, v neděli ani o svátcích nepracujeme. Práci tedy můžete vyzvednout v pracovní dny, běžně od 800 do 1130 a od 1230 do 1400. Často jsme ve studiu i mimo tuto dobu, je lepší si ale předem zavolat a domluvit se.


Lze platit kartou?

Platit lze pouze v hotovosti při převzetí, u stálých zákazníků na fakturu.


Kde Vás najdu?

Náměstí Svobody 461/1, Děčín. Silnice z kruhového objezdu směrem do viaduktu na Kamenickou ulici - vlevo, dům se zelenou fasádou. případně si rozklikněte odkaz na mapy google.


Zpět na hlavní stranu TiskDěčín.cz

KONTAKTY

Obchodní oddělení, kalkulace, doprava:
Petr Korselt, korselt@rychnovsky.eu, mob.: 604 765 775
DTP studio, grafika, technické dotazy:
František Rychnovský, dtp@rychnovsky.eu, mob.: 737 171 589

Provozní doba: PO-PÁ: 800 – 1130 a 1230 – 1400
Adresa: Náměstí Svobody 461/1, 405 02 Děčín I, mapa zde.
IČ: 22773835, DIČ: CZ22773835