Naše společnost nabízí široké portfolio služeb v oblasti tisku, reklamy a propagačních předmětů.

Obrazy na plátně

Natiskneme Vaše fotografie či obrazy na malířské plátno (canvas) a vypneme je na dřevěný rám (blindrám). Délky latěk jsou standardně po 10 cm od 30 do 100 cm. Lze vyrobit i nestandardní velikost, to je potřeba předem konzultovat. Ceny za běžné velikosti lze spočítat snadno v kalkulátoru níže.
Na orientaci plátna nezáleží (jestli je obraz na výšku nebo na šířku poznáme :-) a na cenu to nemá vliv.

Zákazníci jsou vždy mile překvapení kvalitou provedení...

Obraz lze i zaslat spediční službou za 120 Kč. To níže provedený kalkulátor nezohledňuje, ale lze to samozřejmě domluvit po telefonu.

Tlačítko "Odeslat kalkulaci" je nezávazné. Závazné je až následné potvrzení e-mailem a dodání dat k tisku. Po stlačení tlačítka Vám pouze přijde kalkulace do e-mailu (přijde pouze Vám, nám zatím ne). Pokud na ní odpovíte a my ji potvrdíme, pak už je objednávka závazná.

Obrazy na plátně

Šířka v cm
Výška v cm
Cena bez dph
Cena včetně dph
Vaše jméno
Váš email
Aktuální rok

FAQ

Jak dlouho trvá výroba obrazu?

Zpravidla do 5 pracovních dní.


Jaké podklady mám připravit?

Nejčastěji se vyrábí obraz z fotografií. Stačí tedy zaslat fotografii v co nejvyšším rozlišení. Nevhodné jsou fotografie v nízkém rozlišení (například stažené obrázky z internetu). Pokud už na vašem monitoru shledáte fotografii nekvalitní, těžko vám z ní vyrobíme kvalitní obraz :-) Každopádně dodanou fotografii zkontrolujeme, upravíme na formát a pošleme ke schválení. Na obraz ale samozřejmě dostaneme jakékoliv Vaše umělecké dílo...


Jaké je provedení?

Tiskneme na canvas (malířské plátno) na nejmodernějším latexovém stroji HP560 těmi úplně nejvíc, nejvíc, nejvíc ekologickými inkousty. Víc už to prostě nejde... Pak plátno vypneme na rám z dřevěných latěk (blindrám)


Kdy si můžu zakázku vyzvednout? Pracujete o víkendu?

V sobotu, v neděli ani o svátcích nepracujeme. Práci tedy můžete vyzvednout v pracovní dny, běžně od 800 do 1130 a od 1230 do 1400. Často jsme ve studiu i mimo tuto dobu, je lepší si ale předem zavolat a domluvit se.


Lze platit kartou?

Preferujeme platbu v hotovosti. Lze platit i kartou. Platbu převodem neumožnujeme a zálohu předem nepožadujeme. U stálých zákazníků na fakturu.


Kde Vás najdu?

Náměstí Svobody 461/1, Děčín. Silnice z kruhového objezdu směrem do viaduktu na Kamenickou ulici - vlevo, dům se zelenou fasádou. případně si rozklikněte odkaz na mapy google.


Zpět na hlavní stranu TiskDěčín.cz

KONTAKTY

Obchodní oddělení, kalkulace, doprava:
Petr Korselt, korselt@rychnovsky.eu, mob.: 604 765 775
DTP studio, grafika, technické dotazy:
František Rychnovský, dtp@rychnovsky.eu, mob.: 737 171 589

Provozní doba: PO-PÁ: 800 – 1130 a 1230 – 1400
Adresa: Náměstí Svobody 461/1, 405 02 Děčín I, mapa zde.
IČ: 22773835, DIČ: CZ22773835